جشنواره ویژه یلدای ۱۴۰۱ نومان در سه بخش  مرکز تلفن اینترنتی، فروش لایسنس 3cx و واحد ضبط صدا از امروز لغایت ۵ دی ماه فعال شد.

تا دو ماه سرویس رایگان و ۱۰ درصد تخفیف بیشتر برای مرکز تلفن اینترنتی نومان:

جشنواره یلدا تلفن ابری

تمام مشترکین جدید و پیشین در صورت خرید یا تمدید سرویس در این بازه زمانی می‌توانند از مزایای این جشنواره به شرح زیر بهره‌مند شوند.

  1. با خرید سرویس شش ماهه از پلن‌های مرکز تلفن ابری نومان یک ماه سرویس رایگان ارائه خواهد شد.
  2. با خرید سرویس یکساله از پلن‌های مرکز تلفن ابری دو ماه سرویس رایگان به مدت سرویس‌تان اضافه خواهد شد.
  3. تمامی مشترکین جدیدی که سرویس تجاری شش ماهه و دوازده ماهه تهیه نمایند ۱۰ درصد تخفیف برروی خریدشان شامل خواهد شد.*
  4. مشترکینی که بیش از دو ماه از تاریخ تمدید سرویس‌شان گذشته و موفق به تمدید سرویس نشده‌اند هم اکنون می‌توانند بدون نیاز به پرداخت مجدد هزینه راه‌اندازی نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند و از مزایای جشنواره یلدای ۱۴۰۱ استفاده کنند.

*. این مقدار تخفیف مازاد بر ۱۰ درصد تخفیف در خرید سالیانه خواهد بود.

برای اطلاع از پلن‌های راهکار ارتباطی نومان به صفحه  “مرکز تلفن اینترنتی” نومان مراجعه کنید یا با کارشناسان ما ازطریق بخش گفت و گوی آنلاین در ارتباط باشید.

تا ۲۰ درصد تخفیف ویژه فروش و پشتیبانی لایسنس 3cx:

در جشنواره یلدای ۱۴۰۱ تمامی مشترکین جدیدی که اقدام به خرید لایسنس جدید نمایند برروی تمامی نسخه‌ها از ۵ درصد تخفیف ویژه بهره‌مند خواهند شد. در صورت تمایل برای اطلاع از هزینه لایسنس‌های این راهکار ارتباطی به صفحه اختصاصی محصول 3cx مراجعه کنید یا با کارشناسان ما ازطریق بخش گفت و گوی آنلاین در ارتباط باشید.

همچنین در این جشنواره برروی تمامی خدمات نصب و راه اندازی ۲۰ درصد تخفیف لحاظ خواهد شد. برای استفاده از خدمات پشتیبانی می‌توانید به صفحه خدمات پشتیبانی ویپ مراجعه کنید. یا با کارشناسان ما ازطریق بخش گفت و گوی آنلاین در ارتباط باشید.

در این جشنواره شما می‌توانید پکیج کامل فایل‌های صوتی سیستم تلفنی 3CX را با ۲۰ درصد تخفیف ویژه از صفحه “پکیج فارسی فایل‌های صوتی سیستم تلفنی 3CX” تهیه نمایید و از داشتن سیستم یکپارچه فارسی لذت ببرید.

در جشنواره یلدای ۱۴۰۱ آنطور که باید شنیده شوید.

سفارش ضبط صدا
سفارش ضبط صدا اختصاصی با مجرب‌ترین کادر استودیو ضبط صدای نومان

به نقل از واحد فروش استودیو نومان تمامی همکاران و صاحبین شرکت‌ها برای تجهیز یکی از مهم‌ترین درگاه‌های ارتباطی‌شان می‌توانند به مدت ۱۰ روز تا تاریخ ۵ دیماه ۱۴۰۱ از خدمات ضبط صدای استودیو نومان با تخفیفات ویژه بهره‌مند شوند. این تخفیفات به شرح زیر است.

  1. خدمات ضبط صدا برروی تمامی سفارشات با صدای گویندگان بانو به زبان فارسی شامل ۱۵ درصد تخفیف خواهد شد.
  2. خدمات ضبط صدا برروی تمامی سفارشات با صدای گویندگان مرد شامل ۱۰ درصد تخفیف ویژه خواهد بود
  3. تمامی سفارشات ضبط صدا با سایر زبان‌ها شامل ۵ درصد تخفیف ویژه خواهد بود.

برای استفاده از خدمات ضبط صدا و شنیدن نمونه صدای گویندگان به صفحه سفارش ضبط صدا مراجعه کرده یا با کارشناسان ما ازطریق بخش گفت و گوی آنلاین در ارتباط باشید.