مشاوره، نصب و راه اندازی ویپ

همیشه بدون دغدغه در دسترس باشید.

پشتیبانی ویپ / خرید ویپ / مشاوره ویپی

سیستم تلفنی به عنوان یکی از مهمترین راه‌های ارتباط با مشتری باید همواره با پایداری کامل در اختیار شما باشد. هزینه‌ی تحمیلی سیستم تلفنی ناپایدار به کسب‌و‌کار شما قطعا به مراتب بالاتر از هزینه‌ی راه اندازی سیستمی با پایداری عالی است. راه اندازی سیستم پایدار قطعا هزینه نگه‌داری پایینی را برای شما رقم خواهد زد.  اگر برای کسب‌وکارتان نیاز به راه‌اندازی ویپ دارید و هنوز برای خرید اقدام نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید با مشاورین ما در ارتباط باشید تا بهترین راهکار ارتباطی را بسته به نیاز‌های کسب و کارتان برای شما پیشنهاد کنند. اما در صورتی که هم اکنون از سیستم تلفنی ویپ بهره‌مند هستید و نیاز به دریافت پشتیبانی یا رفع ایراد‌های احتمالی سیستم تلفنی ویپ‌تان هستید از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید تا پس از بررسی شرایط نحوه شروع همکاری را به شما اعلام نمایند.

پشتیبانی 3cx: صفر تا صد راه‌اندازی و نگه‌داری

پشتیبانی رایگان برای خریداران لایسنس 3cx

  راه‌اندازی انواع سناریو‌های حرفه‌ای مرکز تماس

  بهینه شده برای استفاده راه دور کارکنان

راه‌اندازی ارتباط سیستم تلفنی با وبسایت

پشتیبان ویپ 3cx
پشتیبانی ویپ سیستم‌های تلفنی استریسک

پشتیبانی ویپ برپایه استریسک: ایزابل،فری پ ب ایکس و..

نگه‌داری و بروزرسانی بسته‌های نرم افزاری

اجرای انواع سناریو‌ها برای داشتن مرکز تماس اثربخش

تامین امنیت سیستم تلفنی برای جلوگیری از هک

راه‌اندازی و نگه‌داری صفر تا صد سیستم تلفنی

مشاوره خرید ویپ: سیستم تلفنی مناسب شما کدام است؟

این روزها با توجه به توسعه بسیار سریع دنیای ویپ ، کسب وکارهای ایرانی نیز راه خود را بخوبی پیدا کرده و هم اکنون یکی از انتخاب‌های اصلی مشتریان برای خرید یا تعویض سیستم تلفنی، سیستم‌های تلفنی ویپ شده است. چه نوع سیستم تلفنی مناسب کسب و کار شماست و در آینده نیازهای شما را پوشش خواهد داد؟ ما در نومان طی یک جلسه یک ساعته تمامی موارد را به همراه شما بررسی خواهیم کرد. شما می‌توانید پیش ار انتخاب سیستم تلفنی، طی جلسه‌ای با مشاوران نومان تمامی دغدغه‌های ذهنی‌تان را مرتغ کنید. اهم مطالبی که در این جلسه پوشش داده می‌شود:

معرفی انواع سیستم‌های تلفنی

مقایسه انواع سیستم‌های تلفنی تجاری و متن باز

برآورد اولیه هزینه نسبت به کسب و کارشما

شروع case study در صورت درخواست از سمت شما

مشاوره خرید ویپ

سفارش آنلاین پشتیبانی :

شما می‌توانید از طریق فرم زیر نسبت به سفارش پکیج های نصب یا پشتیبانی سیستم تلفنی ویپ و همچنین خرید پکیج مشاوره پیش از خرید اقدام کنید. همکاران ما در سریع‌ترین زمان پس از تکمیل سفارش با شما در تماس خواهند بود.

  • پکیج های نصب

  • پکیج های پشتیبانی

  • قیمت: 0 تومان تعداد/مقدار :
  • اطلاعات شخص درخواست کننده :

  • 0 تومان