فروشگاه ساز ووکامرس

Visual Composer now includes WooCommerce specific shortcodes – easily drop in different sets of products.

LATEST PRODUCTS

Featured

Top Rated

Best Sellers

 • گوشی تحت شبکه T41P شرکت yealink، يک گوشي پيشرفته با سطح کاربری عادي ولي با ويژگي هاي فراوان است که براي کار در محيط هاي اداري و بنگاه‌های خصوصي انتخابی مناسب تلقی میگردد. ظاهر زيبا و شکیلT41P بهمراه کيفيت صداي عالي Optima HD، صفحه نمايش شفاف و چیپست عالی به کاررفته در قلب این محصول باعث استقبال از اين گوشي از سوی مشتريان شده است.

 • .

  .

  گوشی تحت شبکه SIP-T46G گوشی بسیار پیشرفته با ظاهری مدرن می باشد که از 6 تا 16 اکانت SIP را ساپورت می کند. این گوشی با کیفیت صدای HD Optima و پورت های شبکه Gigabit و با چیپست های عالی جزو گوشی های بالارده محسوب می شود. Yealink T46G صفحه نمایش رنگی با رزولوشن بالا به صورت TFT 4.3 اینچ و 480 در 272 پیکسل همراه با Backlight است. در این مدل با استفاده از دانگل USB و Bluetooth می توان از هدست استفاده کرد .Yealink T46G قابلیت افزودن تا 6 عدد ماژول توسعه ( Expansion Module ) را دارد و تا 240 دکمه می توان به آن افزود.

 • گوشی تحت شبکه T42Gشرکت yealink، يک گوشي پيشرفته با سطح کاربری عادي ولي با ويژگي هاي فراوان است که براي کار در محيط هاي اداري و بنگاه‌های خصوصي انتخابی مناسب تلقی میگردد. ظاهر زيبا و شکیلT42G بهمراه کيفيت صداي عالي Optima HD، صفحه نمايش شفاف و چیپست عالی به کاررفته در قلب این محصول باعث استقبال از اين گوشي از سوی مشتريان شده است.این گوشی یکی از IP-Phone های استاندارد با 2 پورت گیگ بوده و دارای 12 اکانتSIP می باشد.

 • .

  گوشی تحت شبکه SIP-T48G یکی از پیشرفته ترین محصولات Yealink می باشد. این گوشی پیشرفته با صفحه نمایش رنگی 7 اینچ لمسی از رزولوشن 800 در 480 پیکسل بهره برده است. این گوشی دارای 16 اکانت SIP بوده که می تواند در 16 SIP Server مجزا ریجستر شود. این گوشی امکان اتصال به 6 ماژول توسعه را دارد و با کیفیت صدای HD Optima و پورت های شبکه Gigabit و با چیپست های عالی جزو گوشی های بالارده محسوب می شود.در این مدل با استفاده از دانگل USB و Bluetooth می توان از هدست بی سیم استفاده کرد.

 • .

  گوشی تحت شبکه SIP-T21P از جمله ساده ترین محصولات yealink می باشد که با پشتیبانی از 2 اکانت SIP و POE استقبال خوبی را داشته است. قابلیت پشتیبانی از هدست و کالرآی دی از جمله مزایای این گوشی ساده می باشد.

On Sale