فروشگاه ساز ووکامرس

Visual Composer now includes WooCommerce specific shortcodes – easily drop in different sets of products.

LATEST PRODUCTS

Featured

Top Rated

Best Sellers

  • .

    گوشی تحت شبکه SIP-T23P از جمله ساده ترین محصولات yealink می باشد که با پشتیبانی از 3 اکانت SIP و POE استقبال خوبی را داشته است. قابلیت پشتیبانی از هدست و کالرآی دی از جمله مزایای این گوشی ساده می باشد.

  • .

    گوشی تحت شبکه SIP-T21P از جمله ساده ترین محصولات yealink می باشد که با پشتیبانی از 2 اکانت SIP و POE استقبال خوبی را داشته است. قابلیت پشتیبانی از هدست و کالرآی دی از جمله مزایای این گوشی ساده می باشد.

  • گوشی تحت شبکه T41P شرکت yealink، يک گوشي پيشرفته با سطح کاربری عادي ولي با ويژگي هاي فراوان است که براي کار در محيط هاي اداري و بنگاه‌های خصوصي انتخابی مناسب تلقی میگردد. ظاهر زيبا و شکیلT41P بهمراه کيفيت صداي عالي Optima HD، صفحه نمايش شفاف و چیپست عالی به کاررفته در قلب این محصول باعث استقبال از اين گوشي از سوی مشتريان شده است.

  • .

    .

    گوشی تحت شبکه SIP-T46G گوشی بسیار پیشرفته با ظاهری مدرن می باشد که از 6 تا 16 اکانت SIP را ساپورت می کند. این گوشی با کیفیت صدای HD Optima و پورت های شبکه Gigabit و با چیپست های عالی جزو گوشی های بالارده محسوب می شود. Yealink T46G صفحه نمایش رنگی با رزولوشن بالا به صورت TFT 4.3 اینچ و 480 در 272 پیکسل همراه با Backlight است. در این مدل با استفاده از دانگل USB و Bluetooth می توان از هدست استفاده کرد .Yealink T46G قابلیت افزودن تا 6 عدد ماژول توسعه ( Expansion Module ) را دارد و تا 240 دکمه می توان به آن افزود.

  • گوشی تحت شبکه T42Gشرکت yealink، يک گوشي پيشرفته با سطح کاربری عادي ولي با ويژگي هاي فراوان است که براي کار در محيط هاي اداري و بنگاه‌های خصوصي انتخابی مناسب تلقی میگردد. ظاهر زيبا و شکیلT42G بهمراه کيفيت صداي عالي Optima HD، صفحه نمايش شفاف و چیپست عالی به کاررفته در قلب این محصول باعث استقبال از اين گوشي از سوی مشتريان شده است.این گوشی یکی از IP-Phone های استاندارد با 2 پورت گیگ بوده و دارای 12 اکانتSIP می باشد.

On Sale