نمونه-متن-ivr-شرکت-های-بین-المللی

اگر شما هم صاحب کسب و کار هستید، احتمالا گاهی این سوال برایتان پیش می‌آید که شرکت های بزرگی همچون اپل، پپسی کولا و … در پای تلفن چگونه به استقبال مشتریانشان می روند. و قطعا دوست داشته اید تا نمونه متن ivr  از شرکت های بزرگ را در اختیار داشته باشید. ما در این بخش با برقراری تماس با این شرکت های بزرگ به این سوال و درخواست شما پاسخ داده ایم. صدای‌ IVR ضبط شده  این تماس ها به همراه ترجمه آنها به صورت جداگانه برای هر یک از شرکت ها در این مطلب قرار گرفته است. قبلا در مقاله ای جامع به صورت بسیار کامل نسبت به نحوه ی پاسخگویی این شرکت های بین المللی نوشته ایم و توصیه می کنیم

اگر در مرحله طراحی متن تلفن گویای کسب و کارتان هستید حتما با مراجعه به مقاله ” باید ها و نباید ها قبل از ضبط صدای تلفن گویا ”  آنرا مطالعه کنید. 

اما اگر وقت کافی برای مطالعه ندارید یا فعلا در مراحل اولیه تحقیق در زمینه طراحی متن تلفن گویا هستید، چند نکته ی مهمی که می توانید از شنیدن این صداهای ضبط شده IVR استفاده کنید، در ادامه به صورت تیتروار آورده ایم.

۱- تمامی این شرکت ها حداکثر ۵ منو در ضبط صدای IVR قرارداده اند.

۲- تمامی این شرکت ها از گویندگان حرفه ای برای خوانش متن های خود انتخاب کرده اند.

۳- تمامی شرکت هایی که ساعات کاری مشخصی داشتند پیام مجزا برای بخش ساعات کاری و ساعات غیر کاری خود ضبط کرده اند

۴- تمامی این شرکت ها پیامی جهت آگاهی تماس گیرنده نسبت به ضبط احتمالی مکالمات را به مشتریانشان قرار داده اند

۵- برخی از این شرکت ها از زمان انتظار برای معرفی محصولات خود استفاده می کنند.

 

1- نمونه متن IVR شرکت اپل به همراه فایل صوتی ( Apple ) :

نمونه-متن-ivr-شرکت-اپل

به عقیده ما یکی از استانداردترین روشهای معرفی و خوش آمدگویی در نمونه متن ivr شرکت اپل اجرا شده است. کوتاه و مفید.

 

فایل صوتی ضبط شده صدای IVR برای ساعات کاری : ( مدت زمان فایل صوتی : ۱7 ثانیه )

ترجمه متن Ivr ساعات کاری اپل :

از تماس شما با اپل متشکریم، تماس شما ممکن است ضبط گردد. لطفا یکی از گزینه های پیش رو را انتخاب کنید. کلید ۱ برای فروش،کلید ۲ برای پشتیبانی فنی، کلید ۳ برای Itune و Icloud . برای ارتباط با سایر بخش ها، لطفا منتظر کارشناس اپل بمانید.

 

فایل صوتی ضبط شده صدای IVR برای ساعات غیر کاری :

ترجمه متن Ivr ساعات غیر کاری شرکت اپل  :

از تماس شما با اپل متشکریم. ما تعطیلیم. ساعات عادی کاری اپل روز های دوشنبه تا جمعه از ۸ صبح تا ۵ عصر بر اساس منطقه زمانی اقیانوس آرام است. اگر شما برای فروش محصولات تماس گرفته اید کلید ۱ را فشار دهید. برای دریافت پشتیبانی فنی کلید ۲ را فشار دهید.  اگر به دلایل دیگری با ما تماس گرفته اید لطفا در ساعات کاری با ما مجددا در تماس باشید. از تماس شما با اپل متشکریم.

 

2- نمونه متن Ivr شرکت پپسی کولا به همراه فایل صوتی :

نمونه-متن-انگلیسی-تلفن-گویا-شرکت-پپسی

انرژی خوب در خوانش متن و تکرار پیام گویا به محض اتمام پیام از نکات قابل توجه تلفن گویا شرکت پپسی است

شرکت پپسی کولا با متنی طولانی اما متفاوت به استقبال مشتریانش می رود. اگر چه این متن طولانی است اما یکی دو عامل باعث می شود که شما از تماس با پپسی کولا خسته نشوید. انرژی خوب در خوانش متن و معرفی بخش های پرتکرار که احتمالا درصد بسیار بالایی از تماس گیرندگان را شامل می شود باعث خواهد شد تا از حالت کسل کننده این متن ivr فاصله بگیرد. همچنین پپسی کولا برای جلوگیری از سردرگمی تماس گیرندگان، به محض اتمام متن  IVR‌ نسبت به تکرار پیام به صورت اتوماتیک اقدام کرده است. بنابراین، در صورت عدم فشردن دکمه، بلافاصله پیام معرفی و خوش‌آمدگویی تکرار می شود.

فایل صوتی ضبط شده صدای IVR برای ساعات کاری :

 

ترجمه متن Ivr ساعات  کاری شرکت پپسی کولا :

به بخش ارتباط با مصرف کننده ی پپسی کولا خوش آمدید. لطفا قبل از انتخاب به تمامی گزینه های پیش رو گوش دهید. اگر کارمند پپسی کولا هستید کلید ۱ را فشار دهید. اگر فروشنده محصولات پپسی کولا هستید و می خواهید سفارش دهید یا نیاز به تعمیر و نگهداری تجهیزات دارید کلید ۵ را فشار دهید. اگر می خواهید در مورد مواد تشکیل دهنده محصولات مطلع شوید یا با مراکز خرید پپسی در منطقه شما آشنا شوید کلید ۲ را فشار دهید. اگر دنبال موقعیت شغلی در پپسی کولا هستید کلید ۳ را فشار دهید. اگر سوال یا نظری در مورد سایر بخش ها دارید کلید صفر را فشار دهید یا روی خط منتظر بمانید تا یکی از کارشناسان به شما متصل شوند.

 

فایل صوتی ضبط شده صدای IVR برای ساعات غیر کاری :

ترجمه متن Ivr ساعات غیر کاری شرکت پپسی کولا :

از تماس شما با بخش ارتباط با مصرف کننده ی پپسی کولا متشکریم. ساعات کاری ما از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر بر اساس منطقه زمانی شرقی است. هر چند هم اکنون شخصا قادر به پاسخگویی شما نیستیم اما پاسخگوی اتوماتیک ما می تواند جزئیاتی در مورد مواد تشکیل دهنده محصولات ما یا مکان هایی در منطقه شما که محصولات ما را عرضه می کنند. تخفیفات و پیشنهاد‌های بازگشت پول، وبسایت و اطلاعات اورژانسی را ارائه کند. لطفا کلید صفر را فشار دهید تا به این بخش‌ها دسترسی پیدا کنید یا در ساعات کاری مجددا با ما تماس بگیرید و خیلی خوشحال خواهیم شد که شما را یاری کنیم

۳- نمونه متن Ivr موسسه بین المللی فوربز ( Forbes  ) به همراه فایل صوتی :

نمونه-متن-تلفن-گویای-موسسه-بین-المللی-فوربز

در متن منشی تلفنی این مجموعه، توجه و تمرکز تماس گیرنده با عبارت ” لطفا با دقت گوش کنید “جلب می شود

این موسسه در سال ۱۹۱۷ توسط یک نویسنده اسکاتلندی تاسیس شده است و یکی از نامدارترین موسسه ها در زمینه انتشار مجله است.

فایل صوتی ضبط شده صدای IVR برای ساعات کاری :

ترجمه متن Ivr ساعات  کاری موسسه فوربز  :

برای اطمینان از کیفیت پاسخگویی این مکالمه ممکن است ضبط شود. از تماس شما با فوربز متشکریم. لطفا به پیام پیش رو با دقت گوش کنید. اگر در مورد مجله فوربز تماس گرفته اید لطفا کلید ۰ را فشار دهید یا روی خط منتظر بمانید، اگر در مورد خبرنامه دیجیتالی اقتصاد شامل نظرخواهی های خاص آن تماس گرفته اید لطفا با شماره 18668912748 یا ایمیل کنید یا به وبسایت topservice.com‌ مراجعه کنید. تکرار شماره 18668912748

فایل صوتی ضبط شده صدای IVR برای ساعات غیر کاری :

متن ترجمه شده منشی تلفنی ساعات غیر کاری فوربز‌ :

از تماس شما با سرویس ارتباط با مشتری سپاسگذاریم. مرکز تماس ما تعطیل است هر چند سیستم پاسخگویی اتوماتیک ما با قابلیت پاسخگویی به سوالات رایج شما آماده است. برای استفاده از این سرویس لطفا بر روی خط بمانید در غیر اینصورت در زمان دیگری با ما در ارتباط باشید یا به وبسایت ما مراجعه کنید. برای اطلاع از آدرس وبسایت از مجله یا اینترنت کمک بگیرید. برای اطمینان از کیفیت پاسخگویی این مکالمات ممکن است شنود یا ضبط گردد.

 

۴- نمونه متن Ivr شرکت خودروسازی جنرال موتورز بخش شورولت به همراه فایل صوتی :

نمونه متن ivr شوروولت

جنرال موتور که شاخه های مجزایی دارد در بخش شورولت و در مرکز تماس خود به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تماس گیرندگان است.

فایل صوتی ضبط شده صدای IVR شورولت : 

ترجمه متن Ivr ساعات  کاری شرکت شورولت  :

از تماس شما با شورولت متشکریم. تمامی تماس ها ممکن است شنود یا ضبط شود. اگر در مورد فراخوان کیسه های هوای تاکاتا تماس گرفته اید لطفا کلید ۱ را فشار دهید. اگر شما مشکلی با وسیله نقلیه خود دارید و هم اکنون تحت نظر هیچ یک از عاملیت های جنرال موتور قرار ندارید ابتدا به سایت wwww.gm.com مراجعه کرده و با انتخاب وسیله نقلیه تان نزدیک ترین عاملیت خود را پیدا کنید. برای سایر درخواست ها لطفا منتظر بمانید.

 

5- نمونه متن Ivr هواپیمایی بریتانیا  ( Biritish Ariways  ) به همراه فایل صوتی :

نمونه-متن-ivr-شرکت-بیریتیش-ایرویز

اطلاع از قوانین حریم شخصی و نحوه ی استفاده از آنها اولویت پیام تلفن گویای شرکت بریتانیایی است

به دلیل اهمیت بسیار بالایی که به حفظ حریم شخصی و اطلاعات خصوصی در اتحادیه اروپا وجود دارد. هواپیمایی بریتیش ایرویز، ابتدای متن تلفن گویا ی خود را به این بخش اختصاص داده است. و سپس در سه گزینه به مشتریان امکان انتخاب را فراهم کرده است.

به بیریتیش ایرویز خوش آمدید. برای کمک به ارتقاء سرویس دهی، مکالمات شما ممکن است ضبط گردد. مسافرت با بیریتیش ایرویز تحت قوانین و شرایط حمل و سیاست حفظ حریم خصوصی ما اداره می شود که توضیح می دهد چگونه و تحت چه شرایطی اطلاعات شخصی شما مورد استفاده قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت BA.COM مراجعه کنید. برای تغییر رزرو کلید ۱ را فشار دهید. برای اطلاع از موجودی،قیمت یا رزرو بلیط کلید ۲ را فشار دهید یا برای سایر موارد کلید ۳ را فشار دهید.

 

نتیجه گیری از نمونه متن های ivr بالا:

طراحی متن تلفن گویا برای هر کشور، شهر و حتی هر کسب و کاری می تواند نکات متفاوتی را داشته باشد. بنابراین کپی برداری از نمونه متن های ivr بالا به صورت صرف نمی تواند ایده ی مناسبی باشد اما اطلاع از پارامتر های مختلف و مفید استفاده شده در متن های منشی تلفنی بالا  می تواند شما را در طراحی متن مناسب با دموگرافی کسب و کارتان کمک کند. اگر مقالات متنوعی که در وبسایت نومان برای کمک به جهت دهی ذهنی به شما عزیزان کفایت نکرده و کماکان در طراحی متن تلفن گویای خود دچار سردرگرمی هستید همین حالا از طریق یکی از درگاه های ارتباطی (

گفت و گوی آنلاین

یا تماس رایگان با کارشناسان شرکت – آیکون سمت راست پایین مانیتور ) با ما در ارتباط باشید تا همکاران ما با اطلاع از شرایط کسب و کارتان بهترین متن را برای شما طراحی نمایند.

 

پیشنهاد نهایی به شما صاحبان کسب و کار : 

طراحی-متن-تلفن-گویا-در-استودیو-نومان

اگر وقت کافی برای مطالعه و بهینه سازی متن تلفن گویای مجموعه تان ندارید، با کارشناسان ما در تماس باشید

اگر شما می خواهید با نمونه متن های منشی تلفنی فارسی و نحوه ی اجرای آن که به سفارش کسب و کارهای ایرانی در استودیو  ضبط صدای نومان آماده گردیده است، آشنا شوید می توانید

به مطلب ”  نمونه متن های منشی تلفنی به همراه فایلهای صوتی آنها ”  مراجعه کنید تا ایده ی بیشتری نسبت به طراحی در نحوه ی خوش آمدگویی به مشتریان تان از طریق تلفن گویا را داشته باشید.

یا در صورتی که وقت کافی برای مطالعه و بهینه سازی متن تلفن گویای مجموعه تان را ندارید از طریق یکی از راه های ارتباطی از همکاران ما بخواهید تا با کسب اطلاعات از مجموعه شما، متن تلفن گویا مناسب با کسب و کارتان را برایتان طراحی و آماده سازی کنند

در صورتی که به مراحل پایانی طراحی متن تلفن گویای خود رسیده اید با مراجعه به بخش ” سفارش ضبط صدا ” با شنیدن نمونه صدای گرم گویندگان ما و سپردن اجرای آن به همکاران ما در استودیو نومان، با روی خوش به استقبال مشتریان تان روید..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *