دانلود ایزابل

اختصاصی Nomanco.net : به گزارش تیم توسعه دهنده  سیستم تلفنی متن باز ایزابل، امروز نسخه ی جدیدی از نرم افزار منتشر شد. در این نسخه شاهد چند امکان جدید و رفع چندین باگ بودیم.

امکان استفاده از وب کنفرانس رایگان با بهره گیری از تکنولوژی web-rtc گوگل در محیط گرافیکی یک بخش جذابی است که به این سیستم اضافه شده است. این بخش با همکاری برند جیت سی صورت پذیرفته است و استفاده از آن را برای کنفرانس های کوچک می توان قابل قبول توصیف کرد. هرچند عدم امکان شخصی سازی، یکی از بزرگترین ایرادات وارده به این بخش محسوب می شود.

امکان امن سازی بی نظیر دومین از طریق let’s encrypt برای سازمان در محیط گرافیکی ایجاد شده است این تغییر یکی از تغییرات بزرگی است که محصول ایزابل در این نسخه ارایه کرده است. با این امکان دیگر نگران قراردادن سرور تلفنی برروی اینترنت نخواهید بود.

ابزار انتقال از الستیکس های قدیمی به ایزابل بهبود پیدا کرده است و چندین باگ امنیتی در این نسخه مرتفع شده است، در این نسخه تیم ایزابل تغییرات کوچکی را در بخش گرافیکی منو pbx داشته اند.

برروی ایزابل همچنان چند ایراد کوچک همچون باگ های موجود در بخش Smtp کماکان به حال خود باقی است. این انتظار می رود که سیستم تلفنی ایزابل در نسخه های آتی آن نسبت به رفع این موارد نیز اقدام کند.

 

نحوه بروز رسانی :‌

در صورتی که شما تا کنون از این سیستم استفاده نکرده اید می توانید نرم افزار را از این لینک دانلود کننید.

در غیر اینصورت در صورتی که از نسخه ی قبلی ایزابل استفاده می کنید هم اکنون می توانید با دستور های زیر در شل لینوکس نسبت به بروز رسانی نرم افزار اقدام کنید.

# yum clean all
#yum makecache
#yum update

پس از اتمام آپدیت پیشنهاد می‌شود کل سیستم را ریستارت نمایید.

توجه داشته باشید به هیچ وجه مراحل آپدیت سیستم را به صورت زنده انجام ندهید.

 

** شرکت فناوری نومان به عنوان جامع ترین ارایه کننده راهکارهای یکپارچه ارتباطی شمالغرب کشور آماده ارایه مشاوره جهت بروزرسانی و رفع ایراد سیستم تلفنی Voip مجموعه شما می باشد. **

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *