قوانین سفارش ضبط صدا

1- کلیه سفارش‌ها به صورت اتوماتیک پس از واریز مبلغ به پنل همکاران جهت اطلاع، ارسال خواهد شد و بسته به زمانبندی حضور ایشان در استودیو نومان، در یک الی پنج روز کاری تحویل داده خواهد شد.

2- کلیه فایل‌های تحویلی به شما مشتری گرامی پس از مدت دو ماه نگهداری از آرشیو استودیو نومان پاک شده و به دیتاسنتر منتقل خواهد شد، لذا مسئولیت نگهداری فایل پس از تحویل نهایی سفارش برعهده شخص دریافت کننده فایل خواهد بود. با این وجود ما تلاش خواهیم کرد تا ۲ سال پس از سفارش شما، فایل‌های نهایی پروژه را برروی سرور های ابری و در دیتاسنترهای داخل کشور ذخیره و نگه‌داری کنیم. شما می‌توانید طی این مدت ( ۲ماه تا ۲ سال بعد از سفارش) با پرداخت ۳۰ درصد هزینه سفارش ( قیمت روز ) درخواست دریافت مجدد فایل‌های نهایی خود را نمایید.

3- پس از ارائه نسخه اولیه فایل صوتی، به مدت 3 روز کاری فرصت ارسال درخواست اصلاحیه وجود خواهد داشت و در صورت عدم ارسال ایمیل نسبت به اصلاح فایل ضبط شده، به منزله تایید سفارش ضبط صدا خواهد بود.

4- در صورت عدم امکان اجرای سفارش ضبط صدای درخواستی بنا به هر دلیلی، این امر طی 2 ساعت کاری به اطلاع شما مشتری گرامی رسیده و کل مبلغ واریزی عودت داده خواهد شد.

5- در صورت عدم رعایت فاصله بین تمام واژه‌ها در هنگام سفارش، سفارش شما ترتیب اثر داده نخواهد شد.

6- در صورتی که شما صاحب چندین نشان هستید می‌بایست برای هر برند سفارش مجزایی ثبت کنید. اگر متن سفارش، از سمت همکاران ما به عنوان چند سفارش مجزا تشخیص داده شود، سفارش شما لغو خواهد شد.

7- پس از ثبت سفارش ضبط صدا و اتمام مرحله پرداخت امکان هر گونه عودت مبلغ وجود ندارد.

8- پس از ثبت  سفارش ضبط صدا و اتمام مرحله پرداخت امکان تغییر در متن، موزیک پس زمینه و تعویض گوینده، صرفا در صورت تایید استودیو نومان و فقط طی یک ساعت اول امکان‌پذیر خواهد بود.

9- این بخش صرفا برای ضبط صدای تلفن گویا و ضبط پیام بخش انتظار بوده و هزینه هر نوع خوانش و گویندگی برای تیزرهای تبلیغاتی پس از هماهنگی با واحد فروش استودیو نومان امکان پذیر خواهد بود. لذا قبل از سفارش متن تیزر‌های تبلیغاتی حتما از طریق یکی از راه‌های ارتباطی با استودیو نومان در ارتباط باشید.

10- هر گونه استفاده از فایل‌های ضبطی به جز شرکت / نفر سفارش دهنده ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

11- کلیه قوانین ذکر شده در این صفحه ممکن است بدون اطلاع سفارش دهندگان تغییر و بروزرسانی شود. لذا به هنگام سفارش جدید مطالعه قوانین ضروری است.

12- هیچ یک از اطلاعات وارد شده مرتبط با حریم شخصی از جمله ایمیل و شماره تلفن به جز استفاده و اطلاع رسانی در مورد خدمات وبسایت در جای دیگری منتشر نخواهد شد و تمامی اطلاعات نزد استودیو نومان محفوظ خواهد ماند.