میکروتیک

معرفی شرکت میکروتیک (میکروتیک چیست؟)

در سال 1995  دو دانشجو MIT آمریکا متولد کشور لتویا تصمیم به نگارشی از سیستم عامل لینوکس در جهت استفاده در شبکه های کوچک متوسط و بزرگ گرفتند. همزمان با شروع استفاده از استاندارد 802.11 در تکنولوژی وایرلس امکان استفاده از این تکنولوژی در این سیستم عامل نیز افزوده شد. هدف موسسان این شرکت رقابت با کیفیت محصولات شرکت سیسکو در ازای قیمت بسیار پایین تر از آن است.

یکی از بزرگترین مزایای محصولات شرکت میکروتیک استفاده از فضای گرافیکی برای تنظیمات مورد نیاز شبکه همچون روتینگ، فایروال، VPN، مانیتورینگ، کنترل اینترنت و پهنای باند، Hotspot ،Load Balancing و سرویس های کار آمد دیگری است که براحتی با استفاده از نرم افزاری به اسم وین باکس قابل استفاده است.

شرکت فناوری نومان به عنوان نماینده‌ی محصولات میکروتیک در شمالغرب کشور یکی از جامعترین ارائه دهندگان سرویس های مبتنی بر محصولات میکروتیک است. همکاران ما در بخش فروش محصولات میکروتیک اطلاعات جامع تری را می توانند در اختیار شما همکاران و مشتریان گرانقدر قرار دهند.

از سال 2002 تیم فنی میکروتیک تصمیم گرفت برای بهبود کیفیت و ورود جدی تر به عرصه‌ی شبکه های بزرگ، اقدام به تولید سخت‌افزارهای بهینه شده برای سیستم عامل خود کند. شرکت میکروتیک محصولات خود را با نام تجاری روتر بورد ( Mikrotik Routerboard ) را تولید کرده و در این زمینه توانست با سرعت بسیار بالایی بازارهای کلانی را کسب کند.

برند میکروتیک امروزه در کشور ایران جزو یکی از برندهای مطرح و خوشنام در بین ارگان دولتی و خصوصی است. میکروتیک با دارا بودن سوییچ ها و روتر های با کیفیت ساخت بالا در صرفه جویی بهینه سازمان ها کمک شایانی را کرده است.

تمامی محصولات میکروتیک ارائه شده از سوی شرکت فناوری نومان دارای یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است.

برخی از محصولات پر استفاده میکروتیک را در ادامه می توانید مشاهده نمایید:

CCR 1036 12G 1s

سوییچ و روتر حجم بالا

سوییچ ها و روترهای میکروتیک قابلیت انتقال میلیونها پکت در ثانیه را دارند. روترها بسته به نوعشان دارای پورت های فیبر نوری، پورت های Poe خروجی و ورودی هستند. طراحی این سخت افزار ها به شکلی است که مدیران شبکه به راحتی قادر خواهند بود انواع روت های مورد نیاز برای کنترل و مدیریت شبکه را پا به پای محصولاتی نظیر سیسکو اجرا کنند

RB1100AHx2