لایسنس 3cx در نسخه Pro چه امکاناتی دارد؟

پکیج پیام های فارسی تری سی ایکس

سفارش دهید

نسخه استاندارد

رشد کسب و کار شما با پیام انتظار اختصاصی

با پیام انتظار اختصاصی چگونه به رشد کسب و کارمان کمک کنیم؟

مطالعه کنید

با ده دلیل خرید لایسنس تری سی ایکس آشنا شوید

بیشتر بخوانید

* مدیریت و نگه داری آسان
* نصب به صورت ابری و محلی
* نرم افزار بومی برای تمامی سیستم عامل های معتبر

امکان تماس رایگان تلفنی به مشتریان تان را بدهید.

هزینه های تلفنی خود را تا 80٪ کاهش دهید.

گوش دهید:

لایسنس 3cx نسخه pro چه امکاناتی دارد؟

با نسخه Pro سیستم تلفنی 3cx معنای جدیدی از سرویس دهی را تجربه کنید.

در کنار افزایش بازدهی کارمندان و ایجاد شرایط همکاری بهتر در میان آنها، سیستم تلفنی 3cx امکانات و ابزاری را فراهم می کند تا سرویس دهی و پشتیبانی از مشتریان خود را به صورت شگفت انگیزی بهبود بخشید. لایسنس 3cx در نسخه proاین سیستم تلفنی با پیش زمینه ی ایجاد شرایط ارتباط همه جانبه ( Omnichannel  ) با مشتری طراحی شده است. امکانات مختلفی نظیر بخش ” تلفن گویا ” ، ضبط مکالمات، بخش click2call، مسیردهی پیشرفته تماس، پایش وضعیت مرکز تماس، صف تماس و … تجربه بهتری از ارتباطات را در اختیار شما، کارمندان و مشتریاناتان قرار خواهد داشت. ما در ادامه با ورود به جزئیات، امکاناتی را که در نسخه Pro خواهید داشت را ذکر خواهیم کرد.

با امکانات پیشرفته مرکز تماس که تماما در نسخه حرفه ای سیستم تلفنی 3cx قرارداده شده است، شما هیچ نیازی به نرم افزارهای جانبی یا ماژولهای دیگر برای کسب و کارتان نخواهید داشت و پول های زیادی در جیب تان باقی خواهد ماند.

گوش دهید:

 با نسخه Pro تنها در چند دقیقه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری را با سیستم تلفنی یکپارچه کنید.

نسخه حرفه ای سیستم تلفنی 3cx به صورت پیش فرض با برترین سی آر ام های بین المللی، یکپارچه گشته است و کارمندان شما می توانند براحتی از صفحه مشتری با یک کلیک با آنها تماس بگیرند و مدیران سازمان می توانند فعالیت کارمندانشان را، که به صورت اتوماتیک توسط سیستم تلفنی 3cx  در سی آر ام به هنگام تماس های ورودی و خروجی ثبت می شود را، پایش کنند. 

  • click2call

    با امکان click2call به صورت مستقیم از نرم افزار سی آر ام با مشتریان تماس بگیرید 

  • باز شدن اتوماتیک صفحه مشتری

    هنگام دریافت تماس، صفحه ای اتوماتیک باز شده و اطلاعات تماس گیرنده را قبل از پاسخگویی به شما نشان خواهد داد. 

  • ثبت اتوماتیک فعالیت ها

    تمامی تماس های ورودی و خروجی به صورت اتوماتیک توسط سیستم تلفنی 3cx به عنوان گزارش در سیستم CRM تان ثبت خواهد شد. 

  • یکپارچگی با برندهای مطرح

    سیستم تلفنی 3cx با بیش از 20 نوع سی آر ام به صورت پیش فرض آماده استفاده است.  

گوش دهید:

اتصال آسان به نرم افزارها با API در سیستم تلفنی 3cx

در صورتی که  در مورد اتصال نرم افزار داخلی کسب و کارتان با سیستم تلفنی 3cx  سوالی دارید هم اکنون از طریق یکی از ر اه های ارتباطی ( تماس رایگان ” آیکون سمت راست پایین ” ، گفت و گوی آنلاین ” آیکون سمت چپ پایین ” و یا تماس تلفنی با شماره 04191010204 و یا 02191015590 )  با ما در ارتباط باشید

اتصال CRM اختصاصی شما به سیستم تلفنی 3cx به کمک ابزارهای از پیش آماده شده توسط 3cx :

همانطوری که در بالا ذکر شد سیستم تلفنی 3cx  به صورت پیش فرض با برترین نرم افزارهای  مدیریت ارتباط با مشتری نظیر، وی تایگر، زوهو، میکروسافت داینامیک، هاب اسپات و …  یکپارچه و به صورت کامل پشتیبانی می کند اما اگر نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری تان را خودتان طراحی کرده اید یا از یکی از محصولات ایرانی استفاده می کنید نگران نباشید چرا که تنها با چند کلیک ساده می توانید که این نرم افزارها را با سیستم تلفنی 3cx یکپارچه کنید. 

اتصال به سی آر ام به صورت مرکزی با خرید لایسنس 3cx نسخه pro : 

اگر شما هریک از سیستم های ارتباط با مشتری زیر را استفاده می کنید براحتی می توانید سیستم تلفنی و سیستم ارتباط با مشتری تان را بدون نیاز به هرگونه تنظیماتی در سمت کاربر به یکدیگر متصل کنید. لازم به ذکر است که اکثر سی آر ام های موجود به زبان فارسی با هسته یکی از سی آر ام های وی تایگر و زوهو می باشد. 

اتصال به سی آر ام  توسط API با خرید لایسنس 3cx نسخه pro : 

اگر سی آر امی که در کسب و کارتان استفاده می کنید جزو اسامی بالا نیست جای هیچ نگرانی نیست چرا که شرکت 3cx با آماده سازی یک تمپلیت جنیریتور تا حد خیلی زیادی به شما کمک خواهد کرد تا با دانش خیلی ابتدایی در زمینه کد نویسی بتوانید سیستم تلفنی 3cx را با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری تان یکپارچه کنید. برای اطلاع از نحوه ی ارتباط سیستم تلفنی 3cx  با سی آر ام های اختصاصی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

  • null

    اتصال از طریق Restful API

    با استفاده از Restful API امکان اتصال هر نوع نرم افزار ثالثی به سیستم تلفنی 3cx براحتی فراهم شده است.

  • null

    دانش ابتدایی کد نویسی

    برای اتصال نرم افزار درون سازمانی تان تنها کافیست دانش ابتدایی برای اجرای آموزش را داشته باشید.

  • null

    ابزار Template Generator

    تولید کد xml به صورت اتوماتیک و انتقال آن به سیستم تلفنی 3cx، بیشتر از هرزمان دیگری آسان است.

  • آموزش قدم به قدم 3cx

    آموزش قدم به قدم

    برای اتصال سیستم سی آر ام اختصاصی شما از طریق Api آموزش قدم به قدم آماده شده است.

گوش دهید:

مرکز-تماس-3cx

مرکز تماس حرفه ای با امکانات بی نظیر برای تسلط شما بر کسب و کارتان :

 ما قبلا ”  تعریف مرکز تماس و نکات مهم در انتخاب یک مرکز تماس کار آمد ” را بررسی کرده ایم و به جرات می توان گفت شرکت 3cx با فراهم کردن مرکز تماس حرفه ای و با پوشش کانال های ارتباطی مختلف با امکاناتی جامع، بهره وری را در بالاترین حد خود به مجموعه شما وارد خواهد کرد. با خرید نسخه Pro  لایسنس 3cx و پس از استفاده از این بخش، شما می توانید تغییرات را در میزان فروش، بهینه شدن بخش پشتیبانی و ایجاد رابطه دوطرفه مثبت بین مجموعه تان و تماس گیرندگان شاهد باشید.  

شرکت 3cx در آخرین اقدام خود برای افزایش کانال های ارتباطی زیر نظر این سیستم تلفنی اقدام به خرید محبوب ترین پلاگین گفت و گوی آنلاین سیستم وردپرس را کرده است که با این طریق بخش گفت و گوی آنلاین را نیز به سیستم افزوده است.  

پیش از این نیز شرکت 3cx با رونمایی از امکان بی نظیر تماس رایگان در وبسایت و ارتباط آن با سیستم تلفنی شما در کسب و کارتان قدم بسیار مثبتی را در یکپارچه سازی درگاه های ارتباطی کسب و کارها با مشتریان برداشته است. 

پوشش کلیه درگاه های ارتباطی شما با مشتری از طریق سیستم تلفنی 3cx، این اطمینان را خواهد داد تا ضمن افزایش بهره وری کارکنان ، این قابلیت را داشته باشند تا ارتباطشان با تماس گیرندگان را از درگاه های ارتباطی مختلف دنبال کرده و تجربه ی جدید و فراموش نشدنی از نحوه ی ارتباط را برای مشتریانشان رقم زنند. 

گوش دهید:

با خرید نسخه پرو لایسنس 3cx هیچ تماسی را از دست ندهید!

سیستم های تلفنی سنتی که ادعای بهره مندی از امکانات مرکز تماس را داشته اند یا به شدت گران بوده اند یا راه اندازی و نگه داری بسیار پیچیده ای داشته اند،به زعم ما شرکت 3cx توانسته است این مشکلات را مرتفع  کند چرا که شما می توانید با خرید نسخه Pro  این سیستم تلفنی، در کمتر از چند ساعت یک مرکز تماس حرفه ای را راه اندازی کنید. مرکز تماسی که در آن به صورت جامع می توانید وضعیت صف های پاسخگویی را به صورت زنده پایش کرده تا حتی از دست رفتن یک تماس را هم در مجموعه تان تجربه نکنید، به صورت کلیدی شما موارد زیر را خواهید داشت:

  • null

    بورد اطلاع رسانی

    بورد اطلاع رسانی برای دپارتمان ها که می تواند به صورت مجزا برروی مانیتور دیگری پخش شود  

  • null

    گزارش گیری های بسیار جامع

    هنگام دریافت تماس، صفحه ای اتوماتیک باز شده و اطلاعات تماس گیرنده را قبل از پاسخگویی به شما نشان خواهد داد. 

  • قابلیت SLA

    تمامی تماس های ورودی و خروجی توسط سیستم تلفنی 3cx به عنوان گزارش در سیستم CRM تان ثبت خواهد شد. 

  • قابلیت بازگشت تماس

    امکان بازگشت تماس برای تماس گیرندگانی که نمی خواهند در صف پاسخگویی منتظر بمانند.

گوش دهید:

استراتژی های متنوع در صف انتظار

استراتژی های متنوع برای صف پاسخگویی و آمارگیری زنده : 

بخش مرکز تماس سیستم تلفنی 3cx  به گونه ای طراحی شده است که کیفیت بالایی از خدمات را بتوانید به مشتریان و تماس گیرندگان تان ارائه کنید. ما قبلا در مورد “ مزایا و معایب صف انتظار در سیستم های تلفنی ” بحث کرده ایم . در یک سیستم تلفنی استاندارد، کارشناسان می توانند همواره به اهدافی که مدیران کسب و کار تعیین کرده اند نزدیک شوند. آمارهای متنوع نظیر میانگین زمان انتظار، بیشترین زمان انتظار، تعداد کل تماس های هر صف و کمترین زمان صحبت با مشتری بخش کوچکی از گزارشهایی است که  می تواند کمک کند تا هیچ تماس گیرنده ای با نارضایتی مجموعه شما را ترک نکند. 

  • null

    ثبت ورود و خروج از صف پاسخگویی

    سیستم ثبت ورود و خروج کارمندان از صفوف پاسخگویی 

  • null

    انتخاب سه تایی

    سیستم انتخاب پاسخگو به صورت سه تایی در دو حالت رندوم و با اولویت دهی

  • بازگشت تماس

    بازگشت تماس اتوماتیک

    تماس گیرنده می تواند با حفظ نوبت در صف پاسخگویی، تماس خود را قطع کند.

  • null

    انتقال چرخشی

    اتصال تماس های ورودی به صورت چرخشی به کارشناسان پاسخگو در صفوف پاسخگویی

گوش دهید:

صفحه کاربران در نسخه pro سیستم تلفنی 3cx

نظارت بر عملکرد کارشناسان + یک مثال واقعی از آنالیز داده ها با استفاده از امکانات نسخه Pro

یکی دیگر از امکاناتی که از بخش مرکز تماس سیستم تلفنی 3cx  می توانید انتظار داشته باشید، بخش نظارت بر عملکرد کارشناسان و کارمندان شما است.

آگاهی کامل از وضعیت کسب و کار و سازمانتان  قطعا یک موضوع بسیار مهم برای شما است، اینکه بدانید آیا کارشناسان به خوبی پاسخگوی تماس های ورودی هستند؟ آیا بازاریابان تلفنی با انرژی تمام با مشتریان احتمالی تماس می گیرند؟ کدام کارمند مستحق پاداش و کدام یک نیاز به دریافت آموزش بیشتری دارد؟ همه و همه از طریق آنالیز گزارش ها و داده هایی که سیستم تلفنی 3cx  در اختیار شما قرار می دهد به سادگی امکانپذیر است. 

ما در این بخش برای درک بهتر موضوع، می خواهیم کمی عمیق تر با ذکر یک مثال آنرا بررسی کنیم. در بخش مرکز تماس سیستم تلفنی 3cx امکانی تحت عنوان Abandoned call وجود دارد که می تواند به شما به عنوان صاحب کسب و کار نشان دهنده پارامتر مهمی باشد. در ادامه به بررسی کاربرد آن می پردازیم. 

گوش دهید:

تماس بدون پاسخگو صف و کاربر در سیستم تلفنی 3cx

در کنار گزارش گیری های ذکر شده، با خرید لایسنس 3cx در نسخه های پرو و انترپرایز، گزارش های نموداری، به شما در درک بهتر مطالب بالا کمک خواهد کرد. شرکت نومان به عنوان نماینده رسمی 3cx در ایران آماده همکاری با شما برای افزایش بهره وری کسب و کارتان با استفاده از ابزارهای سیستم تلفنی 3cx می باشد

 Abandoned call  چیست و چه اطلاعاتی را به شما یادآور می شود.؟ 

به زبان ساده به هر نوع تماس از دست رفته از این واژه استفاده می شود. تعداد Abandoned call می تواند در صف پاسخگویی متفاوت تر از تعداد Abandoned call  در داخلی های شما باشد. و کمتر، مساوی یا بیشتر بودن هریک از دیگری، معنای متفاوت و واضحی برای کسب و کار شما دارد. 

یک سناریویی تصور کنید که شما 4 کارشناس جهت پاسخگویی به صورت آنلاین دارید. سیستم تلفنی 3cx در بخش اطلاعات تماس های روز جاری به شما به عنوان مدیریت نشان می دهد که شما 17 تماس از دست رفته در صف دارید. در حالیکه در مقابل نام کارشناسان پاسخگو نشان می دهد که صرفا برای یکی از کارشناسان، 2 تماس از دست رفته ثبت شده است. 

دو حالت برای Abandoned call در سیستم تلفنی 3cx متصور هستیم. 

حالت اول : تعداد Abandoned call ثبت شده در صف، فاصله ی زیادی از مجموعِ تعداد Abandoned call ثبت شده برای داخلی کارشناسان داشته باشد. در این صورت شما یا باید تعداد کارشناسان پاسخگو را افزایش دهید، یا تلاش نمایید با آموزش بیشتر و با ارائه راه حل های بهتر، بهره وری کارشناسان تان را افزایش دهید تا زمان پاسخگویی به هر تماس را هرچه بیشتر و بیشتر کاهش دهند تا به تماس گیرندگان بیشتری در صفوف انتظارتان پاسخگو باشند.  

در این حالت همچنین پیشنهاد می شود از ابزارهایی که می توانید زمان انتظار را برای تماس گیرندگان تان دلپذیرتر و کوتاه تر کنید استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد پیشنهاد می کنیم مقاله ” چگونه با پیام انتظار اختصاصی، به رشد فروش مان کمک کنیم؟ ” را از دست ندهید. 

حالت دوم : تعداد Abandoned call ثبت شده در صف، فاصله ی کم یا مساوی با مجموعِ تعداد Abandoned call ثبت شده برای داخلی کارشناسان باشد. 

این حالت، معنای کاملا ساده و واضحی دارد. کارشناس یا کارشناسان شما با وجود زنگ خوری گوشی تلفن، به تماس پاسخگو نبوده است و تماس مجددا به صف یا سایر بخش ها برگردانده شده است.  

اگر یکی از کارشناسان شما به صورت مشخص تعداد abandoned call زیادی داشته باشد در این صورت یا شما با یک کارشناس تنبل روبر هستید یا اینکه او میز اش را بدون خروج از صف پاسخگویی برای افزایش آمار زمان پاسخگویی ( به صورت غیر واقعی ) ترک کرده است. در هر صورت، موضوعی است که شما به عنوان صاحب کسب و کار باید برای حل این مشکل وارد شوید. 

اما نسخه پرو لایسنس 3cx در این مواقع چه ابزاری را در اختیار شما قرار می دهد : 

با کنار هم قراردادن سایر گزارش ها و همچنین استفاده از دیگر ابزارهای که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد شما می توانید به صورت کامل از شرایط کسب و کارتان آگاه شوید. شما می توانید با دریافت گزارش به صورت روزانه ، هفتگی، ماهانه و سه ماهه کم کارگرترین کارشناس، بیشترین تماس رد شده توسط کارشناس، کم صحبت ترین کارشناس از لحاظ زمانی، میانگین زمان حضور کارشناسان در صف ، تعداد تماس دریافت شده و تعداد تماس گرفته شده توسط کارشناس را به دست آورید و با بررسی آنها به نکات جالبی دست یابید.

ابزارهای سیستم تلفنی 3cx برای کنترل کارمندان

پس از بررسی گزارش ها، برای راستی آزمایی نتایج بدست آمده، امکانات زیر را در اختیار خواهید داشت.

  • null

    ضبط مکالمات

    به مکالمه های ضبط شده کارشناس مورد نظر گوش دهید و از کیفیت پاسخگویی مطلع شوید.

  • null

    شنود مکالمه کارشناس

    به مکالمات کارشناس دلخواه تان به صورت زنده و بدون اطلاع تماس گیرنده و کارشناس گوش دهید. 

  • null

    آموزش کارشناس به صورت آنلاین

    در مواقع نیاز به صورت یک طرفه ( بدون اطلاع تماس گیرنده ) وارد تماس شده و مواردی را به کارشناسانتان گوشزد کنید. 

  • null

    ورود به مکالمه

    در صورتی که کارشناس آنطور که باید نمی تواند پاسخگوی تماس باشد. خودتان تماس را در دست گرفته و وارد مکالمه شوید یا از کارشناستان بخواهید که به تماس گیرنده اطلاع دهد و وارد یک کنفرانس سه نفره شوید. 

گوش دهید:

call-flow-designer نرم افزار
ابزارهایی که در نرم افزار call flow خواهید داشت
ابزارهای ثانویه که در نرم افزار call flow خواهید داشت

Call Flow designer اکسیری در سیستم تلفنی 3cx :

شرکت 3cx با طراحی نرم افزار اختصاصی برای توسعه آسان سیستم تلفنی قدم بزرگی را در میان رقبای خود برداشته است. در روزگاری که سیستم های تلفنی نظیر سیستم تلفنی سیسکو آمریکا نیاز به کد نویسی های پی در پی برای کوچک ترین دستورات خود را نیاز دارد .

سیستم تلفنی 3cx در نسخه پرو لایسنس 3cx علاوه بر کنسول مدیریتی، اقدام به توسعه نرم افزار جانبی برای افرادی کرده است که نیاز به تولید امکانی خاص برروی سیستم تلفنی خود دارند، به عنوان مثال در صورتی که می خواهید در سیستم تلفنی خودتان احراز هویت کنید، یا می خواهید به صورت اتوماتیک با مشتریان تماس بگیرد و یا می خواهید تماس گیرنده را در انتهای تماس به سیستم نظرسنجی متصل کنید همه و همه به کمک نرم افزار جانبی به اسم Call flow designer  امکانپذیر است.

در بیشتر مواقع شما می توانید بدون نیاز به دانش کد نویسی و فقط به صورت Drag & Drop  نرم افزار خود را به صورت کامل آماده کنید. این نرم افزار همه توابع مورد نیاز مانند، توابع شرطی، لوپ  و توابع پیش فرض برای توسعه سیستم تلفنی را دارد. همچنین در صورتی که در بخشی از نرم افزار نیاز به توسعه یا فراخوانی نرم افزار دیگری وجود داشته باشد، شما می توانید با استفاده از زبان برنامه نویسی #C  با این نرم افزار ارتباط برقرار کنید. 

برای استفاده از این نرم افزار شما نیاز به داشتن لایسنس 3cx نسخه Pro یا enterprise  خواهید داشت. برای مقایسه نسخه های سیستم تلفنی 3cx به لینک ” مقایسه نسخه های سیستم تلفنی 3cx ” مراجعه کنید.

برخی از نرم افزارهایی که شما می توانید با call flow designer طراحی کنید :

مسیردهی تماس بر اساس ساعات شبانه روز 

اتصال به شعبات بانکی جهت انجام پروسه پرداخت 

تماس اتوماتیک با مشتری 

درخواست تماس  اتوماتیک از سوی مشتری 

احراز هویت مشتری برای ورود به بخش پشتیبانی 

ایجاد سیستم  نظرسنجی تلفنی 

 ایجاد سیستم اطلاع رسانی

طراحی سیستم رزرواسیون

سیستم تایید خرید از فروشگاه اینترنتی

و ….

گوش دهید:

برخی از ابزارهایی که شما در call flow designer خواهید داشت :

پخش فایل صوتی 

احراز هویت بر اساس الگوریتم . 

دریافت عدد از تماس گیرنده و ثبت در یک فایل یا پایگاه داده 

تعیین منو  

انتقال مکالمه 

ضبط مکالمه 

دسترسی به پایگاه داده 

درخواست بازخوانی اسکریپت  

پاسخگویی به یک درخواست http 

و….

گوش دهید:

گوش دهید:

قیمت های نسخه پرو  لایسنس 3cx

اگر مقالات ما را مطالعه کرده باشید تا کنون می دانید که هزینه لایسنس های 3cx بر اساس تعداد تماس همزمان تعیین می شود و هیچ محدودیتی در تعداد ایجاد داخلی وجود ندارد. بنابراین شما صرفا بر اساس تعداد تماس همزمان تان هزینه سیستم تلفنی تان را پرداخت خواهید کرد. در ادامه می توانید هزینه لایسنس بر اساس تعداد تماس همزمان را مشاهده فرمایید.

سیستم تلفنی اشتراکی نومان برروی سرورهای این شرکت در دیتاسنتر فعال می گردد و تمامی امکانات سیستم تلفنی Pro را خواهد داشت.

تماس همزمان لایسنس Proسالیانه (‌ دلار )مادام العمر ( دلار )سرویس اجاره ای نومان ( ماهیانه )
۱--۱۵۰.۰۰۰ تومان
۲--۲۵۵.۰۰۰ تومان
۳--۳۵۰.۰۰۰ تومان
۴۲۵۰-۴۲۰.۰۰۰ تومان
۵--۶۰۰.۰۰۰ تومان
۶--۶۵۰.۰۰۰ تومان
۷--۶۸۰.۰۰۰ تومان
۸385-۷۲۰.۰۰۰ تومان
۱۶۶۵۲1793-
۲۴۹۸۲--
۳۲۱۴۷۷4062-
۴۸۲۲۲۸--
۶۴۲۹۶۲8146-
۹۶۴۴۴۷--
۱۲۸۵۷۵۶15859-
۱۹۲۸۶۶۳--
۲۵۶۱۱۵۴۲31741-
۵۱۲۱۸۱۴۲49891-
۱۰۲۴۳۲۹۹۲90728-

برای خرید یا دریافت مشاوره با یکی از راه های تماس (‌گفت و گوی آنلاین ” آیکون سمت چپ پایین ” ، تماس رایگان ” آیکون سمت راست پایین “‌ و ارتباط تلفنی ” 04191010204 ” ) با ما در ارتباط باشید.