قوانین نصب و پشتیبانی ویپ

موارد عمومی پکیج های نصب و پشتیبانی ویپ ( سیستم های تلفنی ) :‌

۱- کلیه سفارشها به صورت اتوماتیک پس از واریز مبلغ به دپارتمان فنی ارسال خواهد شد

۲- در صورت عدم امکان اجرای سفارش شما، بنا به هر دلیلی، این امر طی سه ساعت کاری به اطلاع شما مشتری گرامی رسیده و کل مبلغ واریزی عودت داده خواهد شد.

۳- پس از ثبت سفارش و اتمام مرحله پرداخت، امکان هرگونه عودت مبلغ وجود ندارد.

۴- در صورت نیاز به اعزام کارشناس به محل پروژه کلیه هزینه های ایاب و ذهاب به انضمام هزینه کارشناسی به ازای هر ساعت محاسبه و اخذ اضافه خواهد شد.

در خواست حضور کارشناس در محل توسط خریدار می بایست از طریق راه‌های ارتباطی مطرح گردد.  تشخیص رد یا قبول اعزام کارشناس به محل پروژه، صرفا از سمت مجموعه نومان انجام خواهد شد. هزینه های ایاب و ذهاب به انضمام هزینه کارشناسی به ازای هر ساعت محاسبه و قبل از اعزام کارشناس اخذ خواهد شد.

۵- در صورتیکه نیاز به تهیه تمهیداتی از قبیل رایانه سرور، فضا و یا امکانات دیگری از سوی خریدار باشد، نافی شروع مدت پشتیبانی خریداری شده نیست و هرگونه تاخیر از سوی خریدار پکیج، مسوولیت ضرر و زیان احتمالی را متوجه خریدار خواهد نمود.

۶- بروز مشکلات سخت افزاری مربوط به رایانه و سرور محل نصب سیستم تلفنی، مسوولیتی را متوجه نومان نخواهد کرد و در صورت نیاز به نصب مجدد، خریدار می بایست اقدام به خرید ( مجدد ) یکی از پکیج های نصب اولیه نماید.

۷- بروز مشکلات نرم افزاری به جهت استفاده سایر نرم افزارها برروی سرور اصلی سیستم تلفنی، مسئولیتی را متوجه فروشنده نخواهد کرد و در صورت نیاز به نصب مجدد سیستم، خریدار می بایست اقدام به خرید ( مجدد ) یکی از پکیج های نصب اولیه نماید.

۸- مشکلات ناشی از ضعف شبکه ارتباطی IP مسئولیتی رامتوجه فروشنده نخواهد کرد.

۹- خریدارِ پکیج پس از اتمام مراحل نصب یا پشتیبانی در هر زمان می بایست نسبت به حذف دسترسی از راه دور اقدام نماید. هرگونه عواقب ناشی از عدم حذف دسترسی متوجه خریدار خواهد بود.

۱۰- خریدارِ پکیج های پشتیبانی برای استفاده از خدمات پشتیبانی فنی، طی دوره  خریداری شده، موظف است امکان دسترسی راه دور پرسنل فنی فروشنده به سیستم را از طریق اینترنت فراهم سازد.

۱۱- در صورتی که از خریداران پکیج مشاوره تک موردی هستید. لازم به توضیح است که جلسات بسته به شرایط به صورت حضوری یا به صورت جلسه مجازی برگزار خواهد شد.

نصب اولیه شامل موارد زیر می باشد :

۱- شامل نصب و راه اندازی اولیه سیستم تلفنی

۲- راه اندازی داخلی حداکثر به تعداد داخلی های پکیج خریداری شده

۵-  گروه بندی داخلی ها به دپارتمان های مختلف و اعمال محدودیت و سیاست های مختلف سازمانی در صورت نیاز

۳- راه اندازی قابلیت تماس با داخل شرکت و اجرای سیاست‌گذاری های درخواستی خریدار و ارائه پیشنهاد در صورت درخواست.

۴- راه اندازی قابلیت تماس از داخل شرکت و اجرای سیاست گذاری های درخواستی خریدار و ارائه پیشنهاد در صورت درخواست.

راه اندازی سیپ ترانک و گیت وی های معمول در بازار ایران برای ایجاد ارتباط با خطوط شهری

توجه داشته باشید، عدم کارایی صحیح سیپ ترانک هایی که مورد تایید شرکت 3cx نیست مسئولیتی را متوجه نومان نخواهد کرد.

راه اندازی ارتباط داخلی ها در خارج از دفتر در سیستم تلفنی 3cx

ایجاد حلقه تماس برای داخلی ها جهت پاسخگویی به صورت دورانی

راه اندازی بخش تلفن گویا در سیستم

فعالسازی پیام رسان در بین کاربران

فعالسازی پشتیبان گیری

فعالسازی پاسخگویی بدون نیاز به نصب نرم افزار

فعالسازی گزینه تماس رایگان از طریق وبسایت

توجه : نصب اولیه سیستم تلفنی شامل کانفیگ گیت وی های سیسکو نمی باشد.

پشتیبانی شامل موارد زیر می باشد:

بهینه سازی تنظیمات اولیه

رفع اشکال در عملکرد سیستم.

موارد اختصاصی پکیج پشتیبانی ویپ :

عیب یابی و ایراد یابی سیستم تلفنی .

مانیتورینگ سیستم برای پیشگیری از اختلالاتی که می توان از قبل مدیریت نمود.

انجام تنظیمات سیستم تلفنی شامل ویرایش در منو Digital.Receptionist ، صندوق صوتی . افزایش یا کاهش کاربر، پیکر بندی تلفن ها ، بروزرسانی Firmware ها ، تنظیمات پیشرفته مدیریت کاربران، برنامه ریزی گزارش گیری و پاسخگویی به سوالات معمول کاربران.

در صورت بروز شرایط فورس ماژور مانند سيل، زلزله و آتش سوزی که دفع آن خارج از حيطه اقتدار انسان باشد زمان پشتیبانی به حالت معلق درآمده و پس از فراهم شدن شرایط عادی، طبق شرایط اولیه پشتیبانی ادامه خواهد یافت.

توجه : تنظیم مجدد گیت وی تنها در صورتی که نصب اولیه توسط نومان صورت پذیرد شامل پشتیبانی خواهد شد. گیت وی های پشتیبانی شده از این قائده مستثنی هستند و به صورت رایگان در هر شرایطی تنظیم مجدد می گردد.

توجه : اجرای CFD در سیستم تلفنی 3cx خارج از شرایط پشتیبانی است.

اعلام مشکلات فنی و درخواست پشتیبانی از طریق تماس با شماره 02191015590 یا ارسال پست الکترونیک (support@nomanco.net) و یا از طریق تماس رایگان فراهم شده در وبسایت خواهد بود. پاسخگویی به درخواست های عادی حداکثر تا 24 ساعات و پاسخگویی به درخواست های فوری حداکثر تا ۴ ساعت کاری خواهد بود.

کلیه مطالب ذکر شده در این صفحه ممکن است شامل تغییر و بروزرسانی شود. لذا به هنگام سفارش جدید مطالعه این مطالب ضروری است.

هیچ یک از اطلاعات وارد شده مرتبط با حریم شخصی از جمله ایمیل و شماره تلفن به جز استفاده و اطلاع رسانی در مورد خدمات وبسایت در جای دیگری منتشر نخواهد شد و تمامی اطلاعات نزد استودیو نومان محفوظ خواهد ماند.