در چهار سال اخیر آویرا همواره جزو یکی از برندهایی قرار گرفته است که  بالاترین نرخ شناسایی بدافزارها را داشته است این عدد زمانی نمود می یابد که شما بدانید این محصول با میانگین نرخ شناسایی ویروس 99.3% در چهار سال گذشته جزو بالانشین های این زمینه به حساب می آید. کلیدی ترین بخشی که ما نومانی ها را مجاب می نماید تا این محصول را به مشتریان خود پیشنهاد نماییم مصرف بهینه از منابع سیستمی است که یکی از پارامترهای بسیار مهم و کلیدی در بخش ضدویروس‌ها به حساب می‌آید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در شرکت نومان در تماس باشید.

 یکی از جوانب مهم در انتخاب آنتی ویروس پشتیبانی از تمامی دستگاه ها از جمله کامپیوتر ها، تلفن های همراه و تبلت ها می باشد. با خرید محصول آویرا شما می توانید از کلیه ی دستگاه های ویندوز، مک، موبایل و تبلت خود محافظت نمایید.

یکی دیگر از دلایلی که ما نومانی ها را به این سمت هدایت می نماید تا به مشتریان خود این محصول را پیشنهاد نماییم، نصب و مدیریت فوق العاده آسان و بی درد سر آن می باشد، اینها همه باعث شده است این محصول برای مجموعه هایی که افراد متخصص حوزه فناوری اطلاعات ندارند گزینه ای ایده ال باشد

به طور خلاصه با خرید محصول آویرا…

پشتیبانی رسمی آویرا را خواهید داشت

بعد از خرید این محصول شما به عنوان مشتری رسمی شرکت آلمانی آویرا شناخته خواهید شد و طبق قوانین داخلی کانال نمایندگی این محصول، شرکت فناوری نومان و در نهایت شرکت آویرا موظف به پشتیبانی از محصول فروخته شده خواهد بود.

ایستگاه های کاربری محافظت خواهند شد

کلیه ی ایستگاه های کاربری فارغ از سیستم های عاملشان توسط محصول نقطه ی نهایی آویرا محافظت خواهند شد.

سرورها محافظت خواهند شد

با نصب آنتی ویروس فایل سرور این محصول، کلیه ی داده های شما محافظت خواهد شد

برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در نومان با شماره تلفن 2-30 34 75 34 041 تماس حاصل فرمایید.