اگر از نکات ضبط صدای تلفن گویا‌ آگاه هستید و می‌خواهید ضبط صدای تلفن گویای خود را به گویندگان حرفه‌ای بسپارید. به صفحه ” سفارش ضبط صدا ” رفته و ضمن گوش دادن به نمونه صدای گویندگان مطرح کشور، اقدام به ثبت سفارش ضبط صدای تلفن گویای خود کنید.

ضبط صدای تلفن گویا و ضبط صدای سانترال | بایدها و نبایدها + لینک سفارش

مطالعه این مقاله قبل از سفارش ضبط صدای تلفن گویا‌ی شما، برای طراحی دقیق‌تر و بهتر توصیه می‌شود. در این مقاله به تکنیک‌های مهم در نمونه متن تلفن گویا اشاره شده است.

چرا باید از تلفن گویا استفاده کنیم؟

استفاده از منشی دیجیتالی یا به اصطلاح عامیانه تلفن گویا می‌تواند به همان مقداری متفاوت باشد که شرکت‌ها با یکدیگر تفاوت دارند. کاهش‌ هزینه‌ها با استفاده از سرویس تلفن گویا از عمده دلایلی است که صاحبان شرکت‌ها را مجاب به راه‌اندازی چنین سرویسی می‌کند. اما ترکیب سادگی و قدرت یک تلفن گویا ی حرفه‌ای و

اشتباهاتی که در متن تلفن گویا اتفاق می‌افتد

هر مشتری زمانیکه با یک شرکت تجاری تماس می‌گیرد، انتظار دارد که تماس وی به یک منشی تلفن گویا متصل شود. بنابراین یک سیستم تلفنی گویای مناسب، می‌تواند بخش مهمی از تجارت شما در بخش خدمات به مشتریان محسوب گردد.

۵ نکته‌ی مهم در متن نویسی تلفن گویا

Nomanco.net :‌ اگر شرکت و مجموعه شما از یک سیستم IVr استفاده می کند، شانس خوبی برای تاثیر مثبت اولیه در دیدگاه مشتریان نسبت به تجارت خود را دارید. متن IVR  در واقع خط مقدم خدمات شما به مشتریانتان است، بنابراین قطعا در پی آن هستید که پیغام شما دقیقا خواسته‌ی آنها را برآورده کند.

اگر هنوز سوالی دارید که در زمینه علت اجرای تلفن گویا یا نحوه سفارش ضبط صدای تلفن گویای حل نشده است. می توانید با کلیک برروی دکمه گفت و گوی آنلاین با کارشناسان ما به صورت آنی در ارتباط باشید.