اگر از نکات ضبط صدای تلفن گویا‌ آگاه هستید و می‌خواهید ضبط صدای تلفن گویای خود را به گویندگان حرفه‌ای بسپارید. به صفحه ” سفارش ضبط صدا ” رفته و ضمن گوش دادن به نمونه صدای گویندگان مطرح کشور، اقدام به ثبت سفارش ضبط صدای تلفن گویای خود کنید.

نمونه متن تبریک نوروز ۱۴۰۰ (نوروز ۴۰۰ ) برای کسب و کارها + نمونه فایل های صوتی

آخرین ویرایش 26 اسفند 99‌ : با فرا رسیدن سال نو اکثر کسب و کارها خود را برای تعطیلات نوروزی آماده می کنند، اما کسب و کارهایی نیز هستند که به مانند روزهای عادی یا حتی فعال تر با دید فرصت، برای پیشی گرفتن از رقبا استفاده می کنند. ما در ادامه به انواع پیام

صدای گویندگان حرفه‌ای + مثال های واقعی از استفاده آن در کسب و کارها

در این مطلب قصد داریم با ذکر مثالهای واقعی به یکی از سوالات پر تکرار مخاطبین که ” آیا واقعا نیاز به ضبط صدای تلفن گویا در استودیو را داریم؟ ” د راین مطلب فایل های صوتی قبل و بعد از اجرای ضبط تلفن گویا قرار داده شده است.

چگونه با پیام انتظار اختصاصی، به رشد فروش مان کمک کنیم؟

به صورت میانگین برای یک شرکت استاندارد، زمان انتظار، ۳۰ ثانیه در نظر گرفته می شود. ما در این مقاله بررسی کرده ایم که شرکت ها چگونه و با چه پیام هایی می توانند زمان انتظار را به زمان بازارسازی تبدیل کنند ؟

نمونه متن ivr شرکت‌های بزرگ دنیا، آنها چگونه به استقبال مشتریان می روند + فایل های صوتی

احتمالا گاهی این سوال برایتان پیش می‌آید که شرکت های بزرگی همچون اپل، پپسی کولا و … در پای تلفن چگونه به استقبال مشتریانشان می روند. و قطعا دوست داشته اید تا نمونه متن ivr  از شرکت های بزرگ را در اختیار داشته باشید. ما در این بخش با برقراری تماس با این شرکت های بزرگ به سوال شما پاسخ داده ایم + به همراه فایل صوتی

نمونه متن منشی تلفنی + فایل ضبط‌ شده‌ی صدای تلفن گویا

در این مقاله به سه نمونه متن منشی تلفنی اجرا شده توسط استودیو نومان به همراه فایل صوتی آنها خواهیم پرداخت و سپس نمونه متن های پیشنهادی برای تلفن گویای کسب و کارها را در سه دسته بندی مجزا ارائه خواهیم کرد.

ضبط صدای تلفن گویا و ضبط صدای سانترال | بایدها و نبایدها + لینک سفارش

مطالعه این مقاله قبل از سفارش ضبط صدای تلفن گویا‌ی شما، برای طراحی دقیق‌تر و بهتر توصیه می‌شود. در این مقاله به تکنیک‌های مهم در نمونه متن تلفن گویا اشاره شده است.

تلفن گویا چیست – چرا باید در کسب‌وکارمان از تلفن گویا استفاده کنیم؟

ما در این بخش ضمن ارائه تعریفی واضح از تلفن گویا و مزایای آن، شما را برای اجرای صحیح صفر تا صد تلفن گویا راهنمایی خواهیم کرد.

۱۰ اشتباه رایج در طراحی تلفن گویا چیست؟

هر مشتری زمانیکه با یک شرکت تجاری تماس می‌گیرد، انتظار دارد که تماس وی به یک منشی تلفن گویا متصل شود. بنابراین یک سیستم تلفنی گویای مناسب، می‌تواند بخش مهمی از تجارت شما در بخش خدمات به مشتریان محسوب گردد.

۵ نکته‌ی مهم در متن نویسی تلفن گویا

در این مطلب شما با 5 نکته ی کوتاه اما حیاتی، در زمینه متن نویسی و طراحی آن خواهید آموخت

اگر هنوز سوالی دارید که در زمینه علت اجرای تلفن گویا یا نحوه سفارش ضبط صدای تلفن گویای حل نشده است. می‌توانید با کلیک بر روی دکمه

گفت و گوی آنلاین

با کارشناسان ما به صورت آنی در ارتباط باشید.