اگر از نکات ضبط صدای تلفن گویا‌ آگاه هستید و می‌خواهید ضبط صدای تلفن گویای خود را به گویندگان حرفه‌ای بسپارید. به صفحه ” سفارش ضبط صدا ” رفته و ضمن گوش دادن به نمونه صدای گویندگان مطرح کشور، اقدام به ثبت سفارش ضبط صدای تلفن گویای خود کنید.

چگونه با پیام انتظار اختصاصی، به رشد فروش مان کمک کنیم؟

زمان انتظار به زمانی گفته می شود که تماس گیرنده با مجموعه شما تماس گرفته و پس از اتصال به منشی دیجیتالی یا حقیقی، منتظر پاسخگویی کارشناس مرتبط است. این زمان که قبلا نیز در مقالاتی به آن اشاره کرده ایم از ۲۰ تا ۱۸۰ ثانیه بسته به کسب و کارها متغیر است اما به

نمونه متن ivr شرکت‌های بزرگ دنیا،آنها چگونه به استقبال مشتریان می روند + فایل های صوتی

احتمالا گاهی این سوال برایتان پیش می‌آید که شرکت های بزرگی همچون اپل، پپسی کولا و … در پای تلفن چگونه به استقبال مشتریانشان می روند. و قطعا دوست داشته اید تا نمونه متن ivr  از شرکت های بزرگ را در اختیار داشته باشید. ما در این بخش با برقراری تماس با این شرکت های بزرگ به سوال شما پاسخ داده ایم + به همراه فایل صوتی

نمونه متن منشی تلفنی + فایل ضبط‌ شده‌ی صدای تلفن گویا

در این مقاله به سه نمونه متن منشی تلفنی اجرا شده توسط استودیو نومان به همراه فایل صوتی آنها خواهیم پرداخت و سپس نمونه متن های پیشنهادی برای تلفن گویای کسب و کارها را در سه دسته بندی مجزا ارائه خواهیم کرد.

ضبط صدای تلفن گویا و ضبط صدای سانترال | بایدها و نبایدها + لینک سفارش

مطالعه این مقاله قبل از سفارش ضبط صدای تلفن گویا‌ی شما، برای طراحی دقیق‌تر و بهتر توصیه می‌شود. در این مقاله به تکنیک‌های مهم در نمونه متن تلفن گویا اشاره شده است.

تلفن گویا چیست – چرا باید در کسب و کارمان از تلفن گویا استفاده کنیم؟

آخرین ویرایش : خرداد 98 - استفاده از منشی دیجیتالی یا به اصطلاح عامیانه تلفن گویا ivr می‌تواند به همان مقداری متفاوت باشد که شرکت‌ها با یکدیگر تفاوت دارند. کاهش‌ هزینه‌ها با استفاده از سرویس تلفن گویا از عمده دلایلی است که صاحبان شرکت‌ها را مجاب به راه‌اندازی چنین سرویسی می‌کند. اما ترکیب سادگی و

اشتباهاتی که در متن تلفن گویا اتفاق می‌افتد

هر مشتری زمانیکه با یک شرکت تجاری تماس می‌گیرد، انتظار دارد که تماس وی به یک منشی تلفن گویا متصل شود. بنابراین یک سیستم تلفنی گویای مناسب، می‌تواند بخش مهمی از تجارت شما در بخش خدمات به مشتریان محسوب گردد.

۵ نکته‌ی مهم در متن نویسی تلفن گویا

Nomanco.net :‌ اگر شرکت و مجموعه شما از یک سیستم IVr استفاده می کند، شانس خوبی برای تاثیر مثبت اولیه در دیدگاه مشتریان نسبت به تجارت خود را دارید. متن IVR  در واقع خط مقدم خدمات شما به مشتریانتان است، بنابراین قطعا در پی آن هستید که پیغام شما دقیقا خواسته‌ی آنها را برآورده کند.

اگر هنوز سوالی دارید که در زمینه علت اجرای تلفن گویا یا نحوه سفارش ضبط صدای تلفن گویای حل نشده است. می توانید با کلیک برروی دکمه گفت و گوی آنلاین با کارشناسان ما به صورت آنی در ارتباط باشید.