ضبط-صدای-تبلیغاتی-برای-زمان-انتظار

زمان انتظار به زمانی گفته می شود که تماس گیرنده با مجموعه شما تماس گرفته و پس از اتصال به منشی دیجیتالی یا حقیقی، منتظر پاسخگویی کارشناس مرتبط است. این زمان که قبلا نیز در مقالاتی به آن اشاره کرده ایم از ۲۰ تا ۱۸۰ ثانیه بسته به کسب و کارها متغیر است اما به صورت میانگین برای یک شرکت استاندارد، زمان انتظار، ۳۰ ثانیه در نظر گرفته می شود. با این حساب اگر روزی فقط ۱۰ نفر با مجموعه شما در تماس باشد، شما سالیانه 109500 ثانیه فرصت بالقوه رایگان برای استفاده خواهید داشت.

همانند تمامیِ فصولِ مختلفِ سال، کسب و کارها شرایط مختلفی را تجربه می کنند و اگر تا امروز از یک فصل داغ برای کسب و کارتان نهایت استفاده را نبرده اید، اکنون بهترین زمان است تا با راه اندازی پروموت های تبلیغاتی به کسب و کار خودتان رونق ببخشید. اگر تاکنون از اهمیت این بخش مطلع نیستید با ما در این بخش همراه باشید تا با نمونه های واقعی از شرکت هایی که از این بخش  استفاده کرده اند آشنا شوید و اطلاعات بیشتری از نحوه ی بهره‌مندی کسب و کارها از زمانِ رایگانِ انتظار بدست ‌آورید . بروز‌رسانی بخش پیام انتظار با پروموشن های فصلی و استفاده از این زمان تبلیغاتی رایگان یکی از امتیازاتی هست که نباید به این سادگی از کنار آن رد شوید.

چرا یک پیام انتظار اختصاصی برای فصول مختلف سال از اهمیت بالایی برخوردار است؟

از-زمان-انتظار-برای-جلب-توجه-مشتریانتان-استفاده-کنید

جلب توجه مشتری به خدمات شما در زمان انتظار تماس گیرنده به سادگی امکان پذیر است.

ما قبلا در مقاله ای از اهمیت و دلایل تاثیر گذاری اولیه برروی مشتری در مقاله ” چرا باید از تلفن گویا استفاده کنیم؟”  برایتان نوشته ایم.

با توجه به این نکته که احتمالا شما زمان کافی برای مطالعه مقالات وبسایت را ندارید، ذکر چند موضوع که در مقالات مختلف به آن اشاره کرده ایم در قالب نکات کوتاه، ضروری به نظر می رسد.

در صورت عدم اجرای پیام اختصاصی برای حالت انتظار

۲۰ ثانیه پس از قرار گرفتن در ‌حالت انتظار بیشتر تماس گیرندگان خسته می شوند.

۳۰ ثانیه پس از این اتفاق، بیشتر تماس گیرندگان عصبانی می‌شوند.

اگر این مدت بیشتر از ۹۰ ثانیه باشد، ۵۰ درصد  تماس گیرندگان تماس را قطع خواهند کرد.

اگر این مدت بیشتر از ۱۲۰ ثانیه باشد ۸۰ درصد تماس گیرندگان تماس را قطع خواهند کرد.

فراموش نکنید، بسیاری از این تماس گیرندگان، هیچ گاه تماس مجددی را برقرار نمی کنند.

زمان انتظار را می توان به روش های زیر قابل قبول کرد

در صورت قرار گرفتن در حالت انتظار توسط پرسنل داخل شرکت، فرد تماس گیرنده از علت قرار گرفتن در حالت انتظار مطلع گردد.

در صورتی که زمان انتظار بیش از ۲۰ ثانیه شود به مکالمه برگشته و یک توضیح کوتاه در علت این تاخیر داده شود.

به اثبات رسیده است که  پیام های اختصاصی، زمان انتظار را در نظر تماس گیرنده کوتاه تر نشان می دهد.

 

دلایل زیاد و متفاوتی برای داشتن پیام اختصاصی در فصول مختلف سال در برنامه‌های بازاریابی کسب و کارتان وجود دارد.

تجارت شما احتمالاً یکی از این دو گروه است :

۱) هر فصل از سال، از پیشرفت فصلی لذت می‌برد چرا که تولیدات یا خدمات شما در این زمان از سال مشهور هستند.

۲) در فصلی که در آن هستیم از یک رکود کسب و کار و کاهش قابل توجه کسب و کار رنج می‌برید.

هر دو دسته شما را به ایجاد مطالب بازاریابی خاص اما با تمرکز کمی متفاوت مجاب می‌کند.

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم کارتان را ارتقا دهید و درطول فصول، بیشتر فروش داشته باشید، حتی فراتر از بکارگیری ضبط صدای تبلیغاتی و بازاریابی در زمان انتظار – برای اینکار با ما در ارتباط باشید.

اگر کسب و کار شما محصولات یا خدماتی که درطول ماه‌های خاصی از سال محبوب هستند، ارائه دهد، پیام تبلیغاتی شما _ و پیام انتظار شما_  باید مشتریان را تشویق به انتخاب کسب و کارتان از میان همه‌ی کسب و کارها کند. به تماس‌گیرنده‌ها یا بازدیدکنندگان فضای مجازی تان می توانید با ضبط صدای تبلیغاتی درمورد خدمات،‌محصولات و چیزی که به صورت خاص پیشنهاد می‌دهید، بگویید از محصولات یا خدماتی که ممکن است از آنها آگاهی نداشته باشند، پیشنهادات و رویدادهای خاص تان را به اشتراک بگذارید .

نکته ی بسیار مهم در این بخش این است که همزمان با اینکه بازاریابی فصلی شما به اوج فعالیت خود می‌رسد، مشتریانی را که قبلا نسبت به خدمات شما علاقه نشان داده اند را نادیده نگیرید. هم اکنون با پیشرفت تکنولوژی می توانید با سیستم اتوماتیک تماس با مشتری با آنها تماس بگیرید و تخفیفات و پروموشن هایتان را به آنها اطلاع دهید.

اگر در زمینه ضبط و انتقال صدای تبلیغاتی و تماس اتوماتیک با مشتری اطلاع کافی ندارید می توانید از طریق گفت و گوی آنلاین ( آیکون پایین سمت چپ )  با همکاران ما در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

در مقابل رکود اقتصادی تجارت فصلی تسلیم نشوید.

ضبط-صدای-تبلیغاتی-در-زمان-انتظار

استفاده از بستر رایگان زمان انتظار به نفع شما و مشتری یکی از راه های اطلاع رسانی بی هزینه است

اگر شما به کاهش کسب و کار در طول این فصلی که این مقاله را مطالعه می کنید، عادت داشته باشید ، قبول آن بعنوان استاندارد و پرهیز از هدایت بازاریابی‌تان ، و انتخاب تمرکز کردن بر فصول پیش‌رو ، آسان می‌شود. اما ما چشم بسته می گوییم این فصل، زمانی عالی برای خلق پیشنهادات خارج از فصل روی تولیدات یا خدماتی است که در دیگر زمان‌های سال محبوب هستند. احتمال این هست که شما رویدادهای خاص فصلی برگزار کنید یا مسابقات و یا تبلیغات ویژه فصلی را داشته‌ باشید، در نمایشگاه‌ها یا جشنواره های فصلی شرکت کنید یا حتی پول خود را برای صرف امور خیریه جمع‌آوری کنید.

شما می توانید با ضبط صدای تبلیغاتی در پیام انتظار خود تماس گیرنده‌ها را درمورد اینگونه فعالیت‌ها، مطلع سازید، مشتریان را به مشارکت در آن امور دعوت کنید و به آنها خاطر نشان شوید که چگونه می‌توانند اطلاعات بیشتری کسب کنند. البته همانطوری که قبلا هم گفتیم از این نوع محتوا های تبلیغاتی می توانید در سایر بسترهای کسب و کارتان نیز استفاده کنید.

نمونه متن پیام‌های تبلیغاتی به همراه فایل‌های صوتی :

ضبط پیام انتظار برای معرفی برند شما

پروموت برند در زمان انتظار، یکی از راه‌های بی هزینه برای هک نشانِ شما، در ذهن مشتریانتان است.

ضبط صدا برای پروموت برند در زمان انتظار  تلفن گویا: 

در این نوع ضبط صدا برای بخش انتظار تماس گیرنده، هدف اصلی معرفی و تکرار برند برای ماندگاری در ذهن مشتری است. امروزه به اثبات رسیده است که یکی از بهترین راه‌ها برای تثبیت برند در ذهن مشتری استفاده از صدا است.

آپتوس ایران :

آپتوس ایران با بیش از چهار دهه سابقه در تولید بتن آماده و قطعات بتنی ،پیمانکار عمومی با داشتن بالاترین رتبه مرتبط کشوری. ما کیفیت می سازیم..

معرفی خدمات در زمان انتظار تلفن گویا: 

معرفی شفاف و صریح خدمات‌ کسب و کار از جمله انواع پیام های انتظار بسیار مفیدی است که می تواند دو هدف را دنبال کند. مورد اول جلوگیری از درک اشتباه تماس گیرنده نسبت به خدمات شما است و مورد دوم یادآوری سایر خدمات کسب و کار شما به مشتری های کنونی است. مشتریانی که احتمالا تاکنون فقط بخشی از خدمات شما را استفاده کرده اند و با آشنایی با سایر خدمات شما به مشتری بالقوه آن خدمات تبدیل می شوند.

ترابایت :

ترابایت سرویس مرکز فوق تخصصی تعمیرات، مشاوره و پشتیبانی کلیه محصولات آی تی با دانش بروز مهندسین در کلینیک های مختلف همراه با تجهیزات مدرن، آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی است. ترابایت پیش رو در خدمات…

راهنمایی استفاده از خدمات در زمان انتظار تلفن گویا:

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که تماس گیرندگان تان احتمالا دارای سوالات پرتکرار در مورد خدمات شما هستند می توانید به صورت کاملا حرفه ای و توسط همکاران ما اقدام به راهنمایی تماس گیرندگان‌تان کنید. به دو نمونه ضبط صدای پیام انتظار زیر گوش کنید :

اسنپ :

به اسنپ روم خوش آمدید با نصب اپلیکیشن موبایل اسنپ روم یا بازدید از وبسایت می توانید پس از انتخاب اتاق مورد نظر آنرا رزرو نمایید.

رایتینو : 

شما می توانید در هرزمانی از شبانه روز با مراجعه به وبسایت رایتینو دات کام به سادگی درخواست خودتان را ثبت نمایید و منتظر حضور کارشناسان رایتینو در محل خود باشید . رایتینو یک راه حل نو برای خدمات رایانه ای تو…

پروموت برند و ارجاع به وبسایت مجموعه تان در زمان انتظار  :

بهبود-رتبه-وبسایت-با-استفاده-از-پیام-انتظار

با استفاده از پیام انتظار تماس گیرندگان را برای کسب اطلاعات جامع تر به وبسایت‌تان هدایت کنید.

اگر شما کسب و کار فعال و بروزی هستید به خوبی از اهمیت یک وبسایت خوب آگاه هستید. شما می توانید با معرفی خدمات و سپس ارجاع به وبسایت، علاوه بر هدایت تماس گیرنده به یک پکیج اطلاعاتی جامع تر، رتبه وبسایت‌تان را  بخاطر دریافت بازدید کننده مستقیم از دید موتور جست و جوی گوگل بهبود بخشید.

سفیران : 

خدمات هوایی بار سفیران از قدیمی ترین شرکت های فریت بار در فرودگاه امام خمینی تهران و دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری آماده ارایه ی خدمات حمل هوایی بار می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی فریت بار به وبسایت ما به آدرس …. مراجعه نمایید.

ضبط صدای تبلیغاتی برای تشویق جهت خرید در بخش انتظار : 

و نوع آخر پیام صوتی تبلیغاتی استفاده از فرصت انتظار تماس گیرنده برای معرفی جشنواره و تشویق به خرید محصول خاص است که در نمونه زیر شرکت مخابرات گیلان برای مشترکین خود از این روش استفاده کرده است.

مخابرات گیلان :

مشترک گرامی با توجه به تکمیل پروژه زیر ساخت فیبر نوری مخابرات گیلان در منطقه شما و جمع آوری خطوط ارتباطی فعلی به منظور بهره مندی از شرایط ویژه واگذاری تلفن و اینترنت فوق پرسرعت بر بستر فیبر، تانوما تا پایان سال جاری به مراکز مخابراتی و پرتال مخابرات استان مراجعه یا با شماره تلفن های 2020 و 3418 تماس حاصل فرمایید. معاونت تجاری و امور مشتریان منطقه گیلان..

زمانی برای سوخت رسانی به کسب و کارتان !

ضبط صدای تبلیغاتی برای زمان انتظار و فضای مجازی در استودیو نومان

با صدای گرم همکاران ما در استودیو نومان، کسب و کارتان را سوخت رسانی کنید.

همانند هر زمان دیگری از سال ، فصلی که در آن هستیم نیز با خود تغییراتی را در بازاریابی شما ایجاد می کند. اگر با این تغییرات همسو نشوید قطعا برروی کسب و کارتان تاثیر منفی خواهد داشت. استفاده از پیام انتظار هر چند قدمی جزئی است اما برای رسیدن به اهداف بازاریابی، یکی از راههای آسان و کم هزینه است. اکنون زمان برنامه‌ریزی و اجرای تغییرات است، بنابراین برای استفاده از یک کسب و کار داغ فصلی خود را آماده کنید.

برای شنیدن تمامی نمونه صداهای گرم و متخصص همکاران ما و سفارش ضبط، به صفحه سفارش ضبط صدا مراجعه کنید. 

برای طراحی متن تبلیغاتی و دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد با ما و با شماره های 02191015590 در ارتباط باشید. یا به سادگی از طریق گفت و گوی آنلاین با همکاران ما ارتباط برقرار کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *