آلارم های دما، رطوبت، حریق

استانداردسازی اتاق سرور از جمله موضوعاتی است که متاسفانه در برخی از سازمانهای کشور عزیزمان به درستی رعایت و اجرا نشده است، یکی از بخش های مهم تجهیز اتاق سرور و استاندارد سازی آن، بخش آلارم می باشد، با وجود این سیستم، مدیریت آی تی می تواند با خیال راحت محل کار را ترک نماید. شرکت فناوری نومان با ارائه ی بروزترین تکنولوژی ها و سخت افزار ها سازمان شما را قبل از رخداد هرگونه پیش آمد غیر قابل جبرانی آگاه می سازد.

یکی از مواردی که موجب از بین رفتن دستگاه های حساس دیتا سنتر می باشد وجود رطوبت بیش از حد استاندارد در داخل اتاق می باشد، سنسور اعلام رطوبت شرکت نومان شما را از هرگونه تغییر  رطوبت در دیتاسنتر تحت مدیریت تان آگاه می سازد، این سنسور  با دقتی کمتر از دو درجه در محدوده ی  0 تا 100 درجه عملکرد مطلوب خود را حفظ می نماید، این سنسور همانند سایر سنسور های شرکت نومان از پورت های مورد نیاز برای آگاه سازی در شبکه و یا ازطریق پیام کوتاه را دارد.

سنسور اعلام دما از جمله آلارم های بسیار مهمی است که می بایست در هر سازمانی بسته به بزرگی دیتا سنتر آن تعداد مناسبی بکار گرفته شود، سنسور های شرکت فناوری نومان با بهره گیری از درگاه های ارتباطی مناسب شبکه نظیر پورت RJ45 و پشتیبانی از پروتکول Snmp قابلیت همسان سازی با نرم افزارهای مختلف تحت شبکه نظیر سولار ویندز و پی آر تی جی را دارد. شما می توانید با اتصال آلارم تحت شبکه نومان به شبکه با تغییرات ناگهانی دما، صدایی معادل 90DB را در داخل محوطه سازمان به صدا در آورید و سایر افراد را از وجود رخدادی خطرناک آگاه نمایید. این سنسور قابلیت ارسال اطلاعات از طریق اس ام اس را نیز دارد.

software-417880_640
نرم افزارهای مختلفی با این آلارم ها قابل استفاده می باشد که از جمله ی آنها :

 

کلیه ی نرم افزارهایی که از پروتکول SNMP پشتیبانی می نمایند.

کلیه ی سیستم های صنعتی PLC که از اینترفیس TCP-Modus استفاده می نمایند.

با استفاده از اینترفیس TCP-SOCKET برنامه نویسان قادر به برنامه نویسی نرم افزارهای مختلفی خواهند بود.

قابلیت مشاهده در نرم افزارهای آماده ای نظیر PRTG,Solarwind,Host Monitor,Cacti,Mrtg

specification-banner1
ویژگی های سنسور های دما و رطوبت

 

پشتیبانی از پرتوکول های SNMP,Http, Socket

قابلیت دریافت برق دستگاه از شبکه

دارای MAC address

دارای آلارم داخلی

قابلیت نصب بر روی دیوار

یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش نومان